Pensjonat "Pod Zegarem"

Izabela i Andrzej Rewieńscy

WITAMY NA STRONIE PENSJONATU „Pod Zegarem"
Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić do naszego Pensjonatu „Pod Zegarem", położonego 2 km od Barlinka, nad samym Jeziorem Barlineckim w okolicach Puszczy Bukowej. 

Oferujemy 18 miejsc noclegowych w nowocześnie wyposażonych pokojach l- i 2-osobowych z łazienkami, telewizją satelitarną i telefonem. Dla rodzinnego wypoczynku przygotowaliśmy wyposażone w aneks kuchenny pokoje 3- i 4-osobowe oraz komfortowy apartament.

Bezpośrednia, prawie wyczuwalna bliskość przyrody, przepiękne lasy pełne łownej zwierzyny, jeziora obfitujące w ryby, mnóstwo tras spacerowych i rowerowych, pozwolą Państwu wypocząć w ciszy i spokoju z dala od wielkomiejskiego hałasu.

Nasza duma to „Lubiczówka", willa w stylu rustykalnym, z elementami siedziby szlacheckiej. Jej nazwa pochodzi od naszego herbu rodowego, umieszczonego na frontonie. To tutaj organizujemy konferencje, szkolenia i seminaria. Umożliwia to w pełni wyposażona sala konferencyjna na 30 osób. Mniejsze grupy szukające bardziej kameralnych warunków z pewnością usatysfakcjonuje nasza sala kominkowa. Po trudach całodniowej konferencji zapraszamy na prawdziwą ucztę kulinarną, gdzie przy blasku świec i suto zastawionym stole poznają Państwo smaki staropolskiej kuchni.
Nasz Pensjonat to nie tylko komfortowe warunki zakwaterowania, ale i gwarancja wypoczynku i pełnego relaksu bez względu na porę roku ... zresztą, w razie jakiegokolwiek problemu służymy Państwu pomocą.

Izabela i Andrzej Rewieńscy